Memoriał Huberta Wagnera - r

Grzegorz Łomacz: Byliśmy już pod ścianą

Wczorajszy mecz Polaków z reprezentacją Rosji podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przyniósł wiele emocji. Odmłodzony skład biało-czerwonych był już pod ścianą, ale ostatecznie młodzi zawodnicy pokazali, że warto na nich stawiać. Po dwóch przegranych setach, doprowadzili do remisu i w tie0breaku pokonali ekipę Sbornej.

[ Read More ]

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Poziom PlusLigi będzie bardziej wyrównany

W przedostatnim meczu XV edycji Memoriału Huberta Wagnera Francuzi niespodziewanie ulegli reprezentacji Kanady. Laurent Tillie postanowił zmienić podstawowy skład, dlatego też Benjamin Toniutti spędził ten mecz w kwadracie rezerwowych. Najlepszy rozgrywający turnieju opowiedział nam m.in. o planach reprezentacji Francji na kolejne tygodnie i oczekiwaniach wobec nowego sezonu ZAKSY.

[ Read More ]

Wagner 2017: Nagrody indywidualne

Reprezentacja Polski wygrała XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Na drugim miejscu uplasowała się Francja, na trzecim Rosja. Ostatnie miejsce przypadło Kanadzie.

[ Read More ]

Wagner 2017: Polacy wracają z piekła!

Niesamowity mecz odegrała dzisiaj reprezentacja Polski, która mierzyła się z Rosją w ramach XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Odmieniona kadra przez pierwsze dwa sety znacznie ustępowała rywalom, ale od trzeciego seta biało-czerwoni włączyli piąty bieg i wypunktowali Rosjan. Dzięki temu zwycięstwu to nasza drużyna wygrała jubileuszową edycję turnieju.

[ Read More ]