Ligi Polskie

TJ Sanders: Po prostu wiedziałem, że Gdańsk to miejsce dla mnie

Reprezentacja Kanady zajęła ostatnie miejsce w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Po zwycięstwie z Francją rozmawialiśmy z kapitanem reprezentacji Kanady. Rozgrywający opowiedział nam o krakowskim turnieju, tegorocznych rozgrywkach Ligi Światowej oraz o swoim powrocie do PlusLigi. 

[ Read More ]

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Poziom PlusLigi w nowym sezonie będzie bardziej wyrównany

W przedostatnim meczu XV edycji Memoriału Huberta Wagnera Francuzi niespodziewanie ulegli reprezentacji Kanady. Laurent Tillie postanowił zmienić podstawowy skład, dlatego też Benjamin Toniutti spędził ten mecz w kwadracie rezerwowych. Najlepszy rozgrywający turnieju opowiedział nam m.in. o planach reprezentacji Francji na kolejne tygodnie i oczekiwaniach wobec nowego sezonu ZAKSY.

[ Read More ]

Transfery: Komplet przyjmujących w Aluron Virtu!

Aluron Virtu Warta Zawiercie skompletowała już prawie cały skład. W najbliższym czasie poznamy ostatnie nazwiska zawodników, którzy dołączą do beniaminka PlusLigi. Odważnym transferom w tym klubie nie ma końca, ponieważ kolejnym przyjmującym został Brazylijczyk! 

[ Read More ]

Transfery: Bartłomiej Bołądź w VfB Friedrichshafen!

Bartłomiej Bołądź będzie kontynuował swoją karierę w Niemczech. 22-letni atakujący, który przez ostatnie cztery sezony występował w Cerrad Czarnych Radom, został siatkarzem znanego VfB Friedrichshafen.  Bartłomiej Bołądź profesjonalną karierę rozpoczął w 2013 roku, po ukończeniu nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Podpisał wówczas  kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom, w barwach których zadebiutował w PlusLidze.

[ Read More ]

Znamy datę i uczestników XII Memoriału Zdzisława Ambroziaka

Memoriał Zdzisława Ambroziaka jest corocznym, prestiżowym turniejem towarzyskim, rozgrywanym w warszawskiej Arenie Ursynów. Dla zespołów z PlusLigi jest też ostatnim sprawdzianem przed startem ligowych rozgrywek. Wiemy już, kiedy odbędzie się dwunasta edycja Memoriału i kto w niej wystąpi. Wczoraj poznaliśmy datę oraz uczestników XII Memoriału Zdzisława Ambroziaka. Turniej tradycyjnie odbędzie się w Arenie Ursynów, w

[ Read More ]