Ligi Polskie

PlusLiga: Komplet punktów dla bełchatowian

Na inaugurację 6. kolejki PGE Skra Bełchatów zmierzyła się z Cuprum Lubin. Bełchatowianie bez większych problemów pokonali przyjezdnych w trzech setach. Statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu odebrał Mariusz Wlazły.

[ Read More ]

LSK: Terminarz i transmisje drugiej kolejki spotkań

Przed nami druga kolejka zmagań na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. Tym razem potrwa ona dość długo, bo mecze odbywać się będą w dniach 20-25 października. Miła niespodzianka czeka kibiców, którzy wybiorą się na mecz Grot Budowlanych Łódź z POLI Budowlanymi Toruń. Przy wejściu głównych Atlas Areny będzie wystawiony Superpuchar Polski 2017, który niedawno wywalczyły aktualne

PlusLiga: Trzy punkty zostają w Katowicach

GKS Katowice podejmował dzisiaj we własnej hali zespół MKS-u Będzin. Gospodarze wygrali spotkanie bez straty seta i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty. Najlepszym zawodnikiem meczu uznano libero katowiczan – Bartosza Mariańskiego.

LSK: Pierwsza kolejka już za nami!

Znamy już wszystkie wyniki inauguracyjnej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet 2017. Do najbardziej zaciętego starcia doszło w Dąbrowie Górniczej, gdzie do poznania zwycięscy niezbędny okazał się tie break. Gospodynie prowadziły już 2-0 w setach, jednak nie zdołały dowieźć korzystnego wyniku do końca.

LSK: Terminarz i transmisje I kolejki spotkań

Już jutro rozpocznie się pierwsza kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Poniżej prezentujemy Wam terminarz wszystkich czekających nas spotkań wraz z transmisjami telewizyjnymi. Które drużyny zapiszą na swoich kontach pierwsze punkty, przekonamy się niebawem.

PlusLiga: Pięciosetowy bój dla MKS-u Będzin

W ramach czwartej kolejki PlusLigi MKS Będzin podejmował u siebie zespół z Warszawy. Po pięciu setach ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze, którzy zanotowali drugie zwycięstwo na swoim koncie i cenne dwa punkty. Statuetkę dla najlepszego zawodnika spotkania odebrał Marcin Waliński.

PlusLiga: Cuprum wciąż niepokonane

Siatkarze Cuprum Lubin odnieśli kolejne zwycięstwo w tym sezonie PlusLigi. W pierwszym meczu czwartej kolejki pewnie pokonali na wyjeździe BBTS Bielsko-Biała. Podopieczni Patricka Duflos’a problemy mieli jedynie w trzeciej partii, która po słabej grze Miedziowych padła łupem gospodarzy.  Premierową odsłonę dużo lepiej zaczęli lubinianie, którzy po asie Roberta Tahta na samym początku prowadzili już 4:1.

PlusLiga: Jastrzębianie lepsi od wicemistrzów Polski!

Jastrzębski Węgiel zdobył na swoim terenie trzy cenne punkty w starciu z PGE Skrą Bełchatów. W pierwszej partii od początku do końca kontrolowali grę. W kolejnych trzech odsłonach gra była bardziej wyrównana, chociaż w drugim secie mieliśmy kilka zwrotów akcji, m.in. serię pięciu asów serwisowych z rzędu w wykonaniu Salvadora Hidalgo Olivy. Ostatecznie jastrzębianie wygrali

PlusLiga: Łuczniczka wygrywa emocjonujące spotkanie!

Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w katowickim Spodku, gdzie w ramach 2. kolejki PlusLigi miejscowy GKS podejmował Łuczniczkę Bydgoszcz. Po niezwykle wyrównanym widowisku lepsi okazali się goście, dla których jest to pierwszy triumf w tym sezonie.  Spotkanie w katowickim Spodku lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już na starcie odskoczyli swoim rywalom. Przy stanie 7:3 o czas

PlusLiga: Podział punktów w Gdańsku

Trefl Gdańsk odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Gdańszczanie zmierzyli się we własnej hali z ONICO Warszawą. Gospodarze pokonali przyjezdnych dopiero po pięciosetowym pojedynku. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Piotra Nowakowskiego.