Liga Mistrzów

LM [M]: Pewne zwycięstwo Cucine Lube

Cucine Lube Civitanova zameldowała się w Final Four Ligi Mistrzów. Drużyna prowadzona przez trenera Blenginiego w meczu rewanżowym fazy play – off 6 pewnie pokonała swoich krajowych rywali, Azimut Modenę.

[ Read More ]

LM [M]: PGE Skra za burtą Ligi Mistrzów

PGE Skra Bełchatów poniosła porażkę w meczu rewanżowym drugiej rundy Ligi Mistrzów. Gospodarze okazali się być lepsi od gości w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Bełchatowianie nie wykorzystali swoich szans z pierwszego seta. W drugiej partii gracze Lube kontrolowali przebieg punktów. Kolejne sety zagrały składy rezerwowe obu ekip kończąc mecz wynikiem 2:3.

LM [M]: Zdecydowana wygrana gospodarzy!

Zenit Kazań w drugim meczu fazy play – off 12 zdominował grę. Podopieczni trenera Rousseauxa nie mieli szans w starciu z rosyjską drużyną. Gospodarze byli mocniejsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i do końca spotkania utrzymali swój rytm gry.

LM [M]: Złoty set zwycięski dla ekipy z Berlina!

Złoty set zadecydował, że drużyna Berlin Recycling Volleys znajdzie się w gronie sześciu najlepszych zespołów, których celem jest awans do turnieju finałowego Ligi Mistrzów. W spotkanie dobrze weszli przyjezdni wygrywając dwa kolejne sety, jednak potem inicjatywę przejęli gospodarze, którzy już do końca pozostali nieugięci.

LM [M]: Dynamo Moskwa pewnie wygrywa w Izmirze

Pierwszy mecz Arkasu Izmir z Dynamem Moskwa zakończył się zwycięstwem gości z Rosji. Podopieczni Glenna Hoaga nie zdołali wygrać ani jednego seta na własnym boisku i są w nieciekawej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem w Moskwie. Obie drużyny awansowały do fazy play-off Ligi Mistrzów z drugiego miejsca w swoich grupach.

LM [M]: Świetne widowisko na Podpromiu!

Ogromne emocje na Podpromiu! W meczu pierwszej rundy fazy play-off Ligi Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów po dobrej grze uległa Azimutowi Modena. Po zaciętej rywalizacji w czterech pierwszych setach, o losach spotkania zadecydował tie-break. Decydujące starcie świetnie rozpoczęli mistrzowie Włoch, a rzeszowianie pogrążeni byli w totalnym chaosie. Gospodarze zabrali się za odrabianie strat i w końcówce