Liga Mistrzów

LM [M]: PGE Skra za burtą Ligi Mistrzów

PGE Skra Bełchatów poniosła porażkę w meczu rewanżowym drugiej rundy Ligi Mistrzów. Gospodarze okazali się być lepsi od gości w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Bełchatowianie nie wykorzystali swoich szans z pierwszego seta. W drugiej partii gracze Lube kontrolowali przebieg punktów. Kolejne sety zagrały składy rezerwowe obu ekip kończąc mecz wynikiem 2:3.

[ Read More ]

LM [M]: Zdecydowana wygrana gospodarzy!

Zenit Kazań w drugim meczu fazy play – off 12 zdominował grę. Podopieczni trenera Rousseauxa nie mieli szans w starciu z rosyjską drużyną. Gospodarze byli mocniejsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i do końca spotkania utrzymali swój rytm gry.

LM [M]: Złoty set zwycięski dla ekipy z Berlina!

Złoty set zadecydował, że drużyna Berlin Recycling Volleys znajdzie się w gronie sześciu najlepszych zespołów, których celem jest awans do turnieju finałowego Ligi Mistrzów. W spotkanie dobrze weszli przyjezdni wygrywając dwa kolejne sety, jednak potem inicjatywę przejęli gospodarze, którzy już do końca pozostali nieugięci.

LM [M]: Dynamo Moskwa pewnie wygrywa w Izmirze

Pierwszy mecz Arkasu Izmir z Dynamem Moskwa zakończył się zwycięstwem gości z Rosji. Podopieczni Glenna Hoaga nie zdołali wygrać ani jednego seta na własnym boisku i są w nieciekawej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem w Moskwie. Obie drużyny awansowały do fazy play-off Ligi Mistrzów z drugiego miejsca w swoich grupach.

LM [M]: Świetne widowisko na Podpromiu!

Ogromne emocje na Podpromiu! W meczu pierwszej rundy fazy play-off Ligi Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów po dobrej grze uległa Azimutowi Modena. Po zaciętej rywalizacji w czterech pierwszych setach, o losach spotkania zadecydował tie-break. Decydujące starcie świetnie rozpoczęli mistrzowie Włoch, a rzeszowianie pogrążeni byli w totalnym chaosie. Gospodarze zabrali się za odrabianie strat i w końcówce

LM [M]: Pięć setów w Stambule

W pierwszej rudziej play-off tegorocznej Ligi Mistrzów, Istanbul BBSK w pięciu setach pokonał Berlin Recycling Volleys. Turecki klub do zwycięstwa poprowadził francuz, Antonin Rouzier.

LM [M]: Skra się postawiła, ale uległa Lube

Siatkarze PGE Skry Bełchatów w meczu pierwszej rundy play-off Ligi Mistrzów nie sprostali Cucine Lube Civitanova. Bełchatowianie nie mają się jednak czego wstydzić, gdyż sprawili faworyzowanym wicemistrzom Włoch naprawdę sporo kłopotów. Ostatecznie podopiecznym Philippe’a Blaina udało się ugrać natomiast ledwie jednego seta, co stawia ich w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem. Drugi mecz we Włoszech