Bez kategorii

Ligue AM: 5. kolejka pod znakiem niespodzianek

5. kolejka francuskiej Ligue AM przyniosła kilka zaskakujących wyników. Podziałem punktów zakończyły się starcia Montpellier – Nice, Arago de Sète – Tours oraz Nantes Rezé – Ajaccio. Stade Poitevin nadspodziewanie łatwo uporało się z Paris Volley (3:0). Potknięcie Montpellier wykorzystało Chaumont, które objęło prowadzenie w tabeli Ligue AM.

[ Read More ]

PlusLiga: Pewne zwycięstwo Łuczniczki Bydgoszcz

Łuczniczka Bydgoszcz nie dała większych szans Aluronowi Virtu Warta Zawiercie i pokonała siatkarzy ze Śląska w trzech setach. Najciekawszy i najbardziej zacięty był pierwszy set, w którym podopieczni Emanuele Zaniniego mieli w pewnym momencie nawet cztery „oczka” przewagi nad gospodarzami. W pozostałych setach dominowali zawodnicy z Bydgoszczy. Nagroda MVP powędrowała w ręce Bartosza Filipiaka.

Liga Mistrzów: Gładka wygrana Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębski Węgiel tylko w pierwszym secie męczył się z mistrzem Cypru Omonią Nikozja. W dwóch kolejnych partiach odniósł zdecydowane zwycięstwo nad rywalem i jest bardzo blisko awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Formalnością powinien być mecz rewanżowy, który odbędzie się w niedzielę, 12 listopada.

Ligue AM: Hit kolejki dla Chaumont VB 52

W zdecydowanie najciekawszym spotkaniu 4. kolejki Ligue AM obecny mistrz kraju, Chaumont VB 52, pokonał Montpellier VUC 3:2. Mimo porażki Montpellier pozostaje liderem. Spacer’s Toulouse wreszcie się przełamało i odniosło pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Siatkarze z Tuluzy w pięciu setach ograli Paris Volley. Jedyną ekipą bez wygranej pozostaje Rennes Volley 35, które tym razem

PlusLiga: Przebudowani szczecinianie rozpoczynają swój drugi sezon w PlusLidze

Przygotowania do nowego sezonu powoli dobiegają końca, po wielu treningach i meczach kontrolnych czas rozpocząć PlusLigę. Zanim jednak rozgrywki ruszą na dobre, my przyglądamy się drużynom, które będą walczyć o mistrzostwo Polski – dziś przeanalizujemy ekipę Michała Gogola, Espadon Szczecin. Miniony sezon był dla szczecinian debiutem w PlusLidze i można powiedzieć, że nie obszedł się

PlusLiga: MKS Będzin – młodość i doświadczenie

MKS Będzin podobnie jak pozostałe zespoły zakończył okres przygotowawczy i już w piątek rozegra swoje pierwsze spotkanie z Cuprum Lubin. Sprawdźmy, jaki cel będzinianie obrali na nowy sezon oraz jakich zmian dokonano podczas okienka transferowego.

EYOF: Polacy zagrają o siódme miejsce

Reprezentacja Polski kadetów rozegrała dzisiaj mecz z Turcją o prawy gry o 5. miejsce. Polacy rozegrali kolejnego tie-breaka w turnieju i niestety znowu musieli uznać wyższość rywali. Biało-czerwonym pozostała tylko walka o siódmą pozycję.