Znamy składy na Final Four II Dywizji WGP w Lublinie

Trenerzy reprezentacji biorących udział w turnieju Final Four II Dywizji World Grand Prix podali składy swoich drużyn. Prezentują się one nasttępująco:

 

Reprezentacja Czech:

1. Andrea Kossanyiova

2. Eva Hodanova

3. Veronika Timkova

6. Licie Smutna

8. Barbora Purchatova

10. Michala Kvapilova

11. Veronika Dostalova (L)

12. Michaela Mlejnkova

13. Tereza Vanzurova

14. Nikol Sajdova

16. Helena Havelkova (K)

18. Pavla Vincourova

19. Sarka Melicharkova (L)

20. Marie Toufarova

Trener: Carlo Parisi

II Trener: Marcela Ritschelova

 

Reprezentacja Holandii:

2. Femke Stoltenborg

3. Yvon Belien

4. Celeste Plak

5. Ronin De Kruijf

6. Maret Balkestein-Grothues (K)

7. Quinta Steenbergen

8. Judith Pietersen

9. Myrthe Schoot (L)

10. Lonneke Sloetjes

11. Anne Buijs

12. Manon Nummerdor-Flier

14. Laura Dijkema

16. Debby Stam-Pilon (L)

20. Nicole Koolhaas

Trener: Giovanni Guidetti

II Trener: Saskia van Hintum, Gil Ferrer Cutino

 

Reprezentacja Potoryko:

1. Debora Seilhamer (L)

3. Vilmarie Mojica

6. Rosa Yarimar (K)

7. Stephanie Enright

9. Aurea Cruz

11. Karina Ocasio

12. Jetzabel Del Valle

13. Shirley Ferrer

14. Natalia Valentin

16. Alexandra Oquendo

18. Lynda Morales

24. Naika Benitez

Trener: Jose Mieles

II Trener: Ramon Lawrence

 

Reprezentacja Polski:

1. Aleksandra Krzos (L)

2. Maja Tokarska

3. Zuzanna Efimienko

8. Katarzyna Zaroślińska

11. Daria Paszek

12. Izabela Kowalińska

13. Agata Durajczyk (L)

14. Joanna Wołosz (K)

15. Natalia Kurnikowska

19. Ewelina Sieczka

20. Natalia Piekarczyk

22. Malwina Smarzek (K)

24. Aleksandra Sikorska

25. Anna Grejman

Trener: Jacek Nawrocki

II Trener: Waldemar Kawka, Błażej Kryształowicz

 

Program spotkań turnieju Final Four II dywizji World Grand Prix:

1 sierpnia (sobota)

15:00; Czechy – Holandia

18:00; Polska – Portoryko

2 sierpnia (niedziela)

15:00; mecz o 3. miejsce

18:00; finał

Transmisje: Polsat Sport Extra i Polsat Sport News

Facebook Comments